Vítězství 56
407 11 Děčín XXXI - Křešice

Tel.: +420 412 519 225
info@ceskelodenice.cz

VÝROBA NESTANDARDNÍHO TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ

MYŠLENKA. Mnohaleté zkušenosti a vysoce kvalifikovaní specialisté Vám z myšlenky pomohou vytvořit projekt nestandardního technologického vybavení pro potřeby potravinářského, chemického a petrochemického průmyslu, a inovativní přístup a pomoc s výrobně-technickými službami objednatele pomohou zrealizovat jakékoliv nápady na nestandardní vybavení.

 

PROJEKTOVÁNÍ. V těchto etapách základního a detailního projektování vytvoříme z myšlenky projekt a konstrukční dokumentaci, která vyhoví požadavkům konkrétních výrobních úkolů.

Za účelem vypracování projektu společnost «České loděnice» zajistí:

 

REALIZACE. Naše společnost má k dispozici celý komplex frézovacích, ohýbacích zařízení pro trubky i plechy, svářecí stroje, mechanické i hydraulické lisy, zařízení pro řezání plasmou a ostatní vybavení, které nám dává možnost realizovat projekty výroby nestandardního technologického vybavení jakékoliv složitosti.

Vyrábíme kvalitní vybavení z nerezových žáruvzdorných a žáruodolných slitin pro podniky petrochemického a plynového sektoru, a dále pro podniky ostatních průmyslových odvětví.

 

DOPROVOD. Specialisté společnosti «České loděnice» s mnohaletými zkušenostmi v oblasti údržby budou doprovázet vybavení ve všech etapách instalace a provozu vybavení nabízíme:

 

Seznam služeb «Českých Loděnic»:

 

Společnost «České loděnice» vyrábí:

 

Provedeme práce následujícího charakteru:

 

Technické charakteristiky výroby: